Czerwiec 15, 2018 Maria Sadzik 0Comment

Pęd życia, niewłaściwe odżywianie, stres i brak aktywności fizycznej. To główni wrogowie współczesnego człowieka. Potrafią niekorzystnie wpływać na organizm i nadwyrężać zdrowie. W jaki sposób można się im przeciwstawić. Przede wszystkim konieczna jest zmiana stylu życia. Kluczem do zdrowia jest dystans do spraw dnia codziennego, pozytywne nastawienie do ludzi i świata oraz ruch, zdrowe odżywiania i odpowiednia dawka snu. Zregenerowany i wypoczęty organizm zdecydowanie lepiej radzi sobie ze stresem oraz chorobotwórczymi drobnoustrojami. Dodatkowym wspomaganiem będą odpowiednio dobrane, oparte na naturalnych składnikach suplementy.

Wybór preparatów, które mają wspierać organizm w odzyskaniu równowagi i uzupełnianiu niedoborów jest dziś bardzo duży. Paradoksalnie im więcej suplementów, tym trudniej zdecydować, który z nich będzie odpowiedni. Wielu konsumentów podejmuje decyzje w oparciu o przekaz reklam telewizyjnych lub radiowych, zapominając przy tym o czytaniu ulotek. W ten sposób nie tylko narażamy się na to, że preparat nie będzie skuteczny, ale również ryzykujemy własnym zdrowiem.

Zaufane źródło

Suplementy diety, podobnie jak leki i inne preparaty medyczne zawsze warto kupować ze sprawdzonych źródeł. Tylko w ten sposób możemy zyskać pewność, że preparat jest bezpieczny dla zdrowia. Dodatkowo przed jego zakupem można wesprzeć się opinią lekarza lub farmaceuty.

Bezwzględnie zawsze należy też czytać ulotki takich preparatów. Jeśli w ich składzie występuje nieznany związek, warto jeszcze przed zakupem wyjaśnić, co to jest i jakie ma działanie.

Naturalne składniki

Decydując się na przyjmowanie suplementów diety, warto korzystać z tych, które oparte zostały na naturalnych, roślinnych składnikach. Przykładem takich preparatów są suplementy marki StarLife, których producenci niezbędną do stworzenia produktów wiedzę czerpią ze starej medycyny chińskiej i tybetańskiej. Opierając się na sprawdzonym przez wieki działaniu pochodzących z natury składników, które połączyli z osiągnięciami współczesnej medycyny, podnosząc tym samym skuteczność ich działania, stworzyli produkty bezpieczne i wysoce przyswajalne.

Skuteczność działania

Przyswajalność suplementów diety bardzo często decyduje o ich skuteczności. Nawet bardzo dobre pod względem składu preparaty nie dadzą zamierzonego efektu, jeśli nie będą dobrze wchłaniane i przyswajane przez organizm. Multilamelarny system liposomalny, który stanowi unikalną technologię przyswajania suplementów diety, gwarantuje wysoką skuteczność oraz szybkość działania preparatów StarLife. Szacuje się, że przyswajalność tych produktów może wynosić nawet ponad 90%, co jest doskonałym wynikiem. W takim przypadku poprawa kondycji organizmu i osiągnięcie zamierzonego efektu powinny być zauważalne w niedługim czasie.

Podsumujmy. Decydując się na przyjmowanie suplementów diety, warto wybierać te z pewnych źródeł oraz od sprawdzonych producentów.  Kolejnym istotnym kryterium powinna być przyswajalność preparatu. Należy też zwrócić szczególną uwagę na ich skład i działanie poszczególnych składników.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge